Графік роботи консультаційних центрів з питань забезпечення цивільного захисту населення у Сумах

З метою організації розвитку і поширення системи інформування та консультування населення з питань цивільного захисту, Сумський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області повідомляє, що в м. Суми працюють Консультаційні центри для надання більш детальної інформації з питань цивільного захисту населенню, а саме:

1. Місця розташування медичних закладів з надання екстреної медичної допомоги та їх контактні телефони.

2. Місця розташування пунктів збору населення для евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій (з деталізацією по будинках, мікрорайонах тощо).

3. Місця розташування пунктів збору та порядку вивезення населення (особливо дітей) із зони проведення антитерористичної операції та їх контактні телефони (додається).

4. Інформація щодо об'єктів підвищеної небезпеки, зона впливу небезпечних факторів яких поширюється на житлові райони проживання населення.

5. Рекомендації населенню щодо дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема при аваріях на потенційно-небезпечних об'єктах.

6. Рекомендації населенню щодо дій під час проведення антитерористичної операції.

7. Інші інформаційно-довідкові матеріали з питань цивільного захисту.

Графік роботи консультаційних центрів

Цілодобовий консультаційний центр:

м. Суми, вул. П.Комуни, 70.

Контакти:

тел. : (0542)-66-55-75

Е-mail: konsultacia@sm.mns.gov.ua

Консультаційний центр:

м. Суми, вул. Горького, 21.

Контакти:

тел. : (0542)-77-09-01, (0542)-61-19-02

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
288 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов