19:34, 31 січня 2015 р.

Морські перевезення

Коли йдеться про міжконтинентальне сполучення, то одразу прораховують найвигідніші варіанти. У більшості випадків економічно виправданими є морські перевезення від компанії Ukraine Express. Морськими судами поставляють великі партії вантажу, серед яких навіть стратегічно необхідні товари (нафта).

Морем переправляють різноманітний вантаж: сипучі вантажі, продукти харчування, іноземну сировину. Вантаж відрізняється не тільки видами, а ще й розмірами, типом перевезення. Перед тим, як відправляти вантаж, працівники порту згруповують вантаж по категоріям, підбирають під нього тип транспорту.

Адже для окремих товарів потрібно створити певні умови, щоб товар не зіпсувався, не втратив своїх якостей, не побився. Особливу увагу приділяють вибору морського транспорту, коли йдеться про вибухонебезпечний, отруйний вантаж.

Якщо ці речовини потраплять у воду, проллються на борт корабля, то наслідки можуть бути жахливі. По новинах неодноразово показували випадки, коли нафта розливалася у море, що наносило шкоду морській флорі та фауні. Щоб уникнути подібних проблем, розберемося у типах морських судів для перевезення вантажу.

Популярним типом є суховантаж. Його універсальність полягає у тому, що на цьому судні можна перевозити різні товари. Що такі продукти, як риба, м’ясо-молочна продукція не зіпсувалася, на кораблі вбудовано рефрижератор – величезний холодильник. На борту суховантажу завжди є необхідне знаряддя для завантаження та розвантаження товарів. Завдяки цьому суховантаж може причалити до будь-якого необладнаного порту. Вимога до вантажу - наявність упаковки.

Для транспортування морем нафтопродуктів, добрив, хімічної продукції єдиним вірним судном є танкер. Корабель – це велика бочка, поділена на сегменти, в яких і перевозять небезпечний вантаж. Корпус танкеру зроблений з подвійного металу, щоб підвищити надійність перевезення. Знаряддя для завантаження тут не має, але вбудовано насосні системі, через які закачують вантаж у ємності.

Практичним типом судна є контейнеровоз. З назви зрозуміло, що корабель переправляє контейнери, в яких вже завантажили товар. Контейнери перевозять на палубі та у трюмі, а це обумовлюють з замовником. Завантажують на борт за допомогою кранів.

Сипучі вантажі переправляють балкерами. Судно нагадує по конструкції танкер: тут також велика ємність сегментована, має кришки та дверцята.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...