Помічники у вивченні англійської та німецької мов
На сьогоднішній час дітям середніх шкіл пропонують вивчати не тільки англійську та німецьку іноземні мови, але і французьку, іспанську або польську. Деякі школи мають профільні класи із поглибленого вивчення іноземних мов. З одного боку, дитині важко освоїти одразу декілька незнайомих мов з безліччю різних слів, правил та вимови. Але з іншого, це дуже добре, адже дитина, вивчаючи декілька мов, більше розвивається, у майбутньому може обрати улюблену мову та пов’язати з нею свою професію, а якщо буде подорожувати – навіть базові знання неодмінно стануть у нагоді. Однак найпопулярнішою світовою мовою є англійська. У її вивченні учням допоможе підручник англійська мова http://www.bookletka.com/anglijs-ka-mova.html. Тут зібрані правила, приклади, вправи. Вправи в свою чергу поділяються на письмові та усні, в яких діти висловлюють свою думку або переказують тексти на різні теми, таким чином розвиваючи комунікацію.
Не поступається по своїй важливості і німецька мова. Декотрі вважають її складнішою у вивченні, ніж англійська, тому що вимова здається складнішою. Але ті, хто має справу з цією мовою переконаний у протилежному. Коли учні відкривають підручник німецька мова http://www.bookletka.com/nimec-ka-mova.html, вони можуть спостерігати зміст, який відповідає досить високому рівню складності, але повністю відповідає вимогам до учнів середніх загальноосвітніх шкіл. Письмові, усні вправи, читання, коментарі до правил та вправ, словник незнайомих слів у кінці, - все це уміло упорядковано та представлено на сторінках шкільної книжки. Ці два підручники з англійської та німецької мов підготувала для школярів О. Карпюк, даючи змогу дітям повністю із задоволенням поглибитися у світ незнайомих слів та лексики.
Вже з першого класу діти починають вивчати зарубіжні мови, але які саме, частіше вирішують за них їх батьки, виходячи із власного досвіду. Іноді, вони «вгадують» бажання дітей, бачачи з яким задоволенням вчить ту чи іншу мову чадо. Але буває, що дитина вчить мову лише тому, що вона входить до обов’язкової шкільної програми та потрібно отримувати відмінні оцінки. Але якщо людина хоче вивчати мову, яка їй подобається, вона може здійснити свою мрію у будь-якому віці. Поповнювати знання з іноземних мов можна вдома за комп’ютером чи додатковими книжками, або записатися на спеціальні курси. Краще обрати курси, адже там багато часу приділяється саме практиці, спілкуванню з носіями мов та наочним ситуаційним прикладам, що дає неймовірний ефект вивчення мови.