Суми: рятувальники нагадали зимовим рибалкам заходи безпеки на кризі

10 грудня в м.Суми працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, спільно​​​ з представниками міської рятувально-водолазної служби провели рейд по головній водній артерії обласного центру р.Псел щодо дотримання населенням вимог безпеки.

Незважаючи на відлигу, яка призвела до утворення небезпечних ділянок у крижаному покриві, основні місця зимової риболовлі були людні. За ствердженням рибалок, лід не встиг сильно прогрітись, тому залишається міцним, а знаходяться вони неподалік від берега. Проте були і ті, що рибалили навіть на середині річки.

Рятувальники провели профілактичні бесіди щодо безпечної поведінки на зимових водоймах. Здебільшого рибалки повідомили, що знають основні вимоги безпеки, у випадку ж екстремальної ситуації на кризі для порятунку постраждалого скористаються буром, мотузкою або гілками. А сумчанин Олександр Дмитрович, з багаторічним рибальським стажем, продемонстрував свій засіб. Звичайна мотузка довжиною у 10 м. з прив’язаною перекладиною на кінці допомогла чоловікові врятувати вже три життя.

Учасники рейду застерегли рибалок про підступність криги, особливо під час відлиг, коли утворюються численні промоїни, порожнини, інші небезпечні ділянки та роздали їм тематичні пам’ятки: «Правила поведінки на льоду». Водолази порадили змайструвати нескладний засіб самопорятунку – метрову мотузку з ручками, що мають гострі краї на кінці. Він легко закріплюється на одязі і допомагає міцно тримаючись за кригу вибратись з ополонки.

Працівники міської рятувально-водолазної служби продемонстрували основні дії у випадку, коли провалився під лід та як допомогти постраждалому вибратися на берег за допомогою підручних засобів. Фахівці наголошують, не зважаючи на те, що зима лише розпочалась їм та звичайним мешканцям неодноразово доводилось рятувати людей, які безпечно поводились на кризі.

На превеликий жаль, в поточному році на льоду вже загинуло двоє жителів області, ще один травмований. Рятувальники попереджають населення, щоб запобігти трагічним випадкам дотримуйтесь вимог безпеки та не допускайте на лід дітей, а за нестійких погодних умов утримайтесь від виходів на водойми.

Суми: рятувальники нагадали зимовим рибалкам заходи безпеки на кризі (фото) - фото 1 Суми: рятувальники нагадали зимовим рибалкам заходи безпеки на кризі (фото) - фото 1
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов