Сумcька область: рятувальники вирішують нагальні проблеми жителів зі Сходу країни

Співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області продовжують надавати всебічну допомогу та вживати дієвих заходів для вирішення проблемних питань жителів Східних регіонів країни та АР Крим. Окрім зустрічі людей, координації дій щодо їх розселення, фахівці систематично відвідують гостей краю.

Так, 2 грудня рятувальники побували в навчальному пункті Управління, на базі якого перебуває 12 жителів Луганської області, серед них 7 дітей.

З метою збору і аналізу інформації про місця, звідки прибули переселенці, уточнення їх вікових та гендерних особливостей, а також визначення потреби у подальшій медичній або психологічній допомозі, рятувальники поспілкувалися з кожним в індивідуальному порядку.

Зі сльозами на очах люди ділились пережитими страхіттями.

Аби допомогти людям якомога швидше оговтатись від пережитого, психолог Управління провів з ними різноманітні тренінги. Крім того, краянам роздали інформаційні буклети, розроблені рятувальниками Сумщини спільно з «Українською асоціацією фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», що містять психологічні рекомендації щодо нормалізації морально-психічного стану та дорожню карту з інформацією про організації та установи, які надають всі види соціальної та медичної допомоги.

Загалом, у Сумській області перебуває 10524 осіб, що покинули зону проведення антитерористичної операції та АР Крим.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов