Прес-конференція «Марафон написання листів»

02.12.14 у прес-залі обласного прес-клубу – м. Суми, Покровська площа, 13, 2 поверх. О 15.00 відбудеться прес-конференція стосовно найбільшого у світі правозахисного проекту 2014 року – Марафон написання листів.

З 4 по 5 грудня активісти Amnesty International в м. Суми долучаться до Марафону написання листів - двотижневої низки акцій, які мають на меті мобілізувати активістів діяти на захист «героїв» Марафону - 6 осіб та двох громад, права яких були жорстоко порушені. Під час Марафону активісти з усіх точок світу будуть підписувати петиції адресовані владам країн, де відбулися порушення прав конкретних людей, та листи солідарності жертвам.

Серед «героїв» Марафону є двоє українців – Олег Сенцов, режисер з Криму, якого незаконно вивезла до Росії та помістила у СІЗО влада РФ, а також Ірина Рабченюк, київська вчителька, яка втратила зір на одне око після того, як її побив працівник «Беркуту» під час подій Євромайдану.

В Україні Марафон проходитиме всьоме – понад 70 волонтерів організують точки написання листів та акції в 36-ти містах України. Українські Інтернет користувачі матимуть можливість долучитися до написання листів он-лайн на сайті http://marathon.amnesty.org.ua/.

Детальніше, про акцію у м. Суми можна переглянути за посиланням: vk.com/event81525691

Контактна особа: Сенча Марина 0999310837

Співорганізатори:

-ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» Сумський обласний осередок

- Органи студентського самоврядування СумДПУ ім.А.С. Макаренка

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов