Волонтери СумДУ навчали фінансовій грамотності (ФОТО)

Завершився цикл тренінгів у межах соціального проекту «Фінансова грамотність – інвестиції в майбутнє України», підготовлений студентами-волонтерами спільно з відділом соціальної роботи СумДУ. Протягом листопада організатори визначали та підвищували рівень грамотності молоді щодо основних фінансових категорій та понять.

Загалом проект охопив 112 учасників, серед яких студенти Машинобудівного коледжу, старшокласники  загальноосвітніх шкіл №11 і №21 та опосередковано їх батьки. Тренер занять, Марина Катериніна, учасник волонтерського руху СумДУ, ознайомила слухачів із різними фінансовими поняттями: номінальною та реальною вартістю грошей, різницею між ними та можливістю їх зміни у часі; способами зберігання заощаджень та їх недоліками і перевагами; особливостями формування депозитної ставки в банках.

Для кращого засвоєння інформації кожному слухачеві був підготовлений роздатковий матеріал з таблицями, схемами, малюнками. Найактивніші студенти й учні отримали сувенірну продукцію СумДУ.

Про ефективність тренінгів свідчать результати тестування, яке учасники проходили на початку заняття і після прослуховування інформації. Середній показник підвищення рівня знань становить близько 45%. У питаннях депозитних ставок та знецінення грошей слухачі підвищили свої знання більше ніж на 70%. Результати вихідного контролю були вище середнього рівня у всіх учасників тренінгу, а кожен другий дав правильну відповідь на всі запропоновані питання.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
202 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов