Сумський НАУ продовжує співпрацю з німецькими університетами

10-15 листопада 2014 року в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) відбулася конференція вишів-учасників міжнародної мережі IMA (International Master in Agricultural Management).

Від Сумщини участь в роботі заходу взяли ректор СНАУ Володимир Ладика та начальник відділу міжнародних зв’язків Лариса Калачевська. В рамках конференції представники сумського вишу провели плідні зустрічі із керівництвом MBA курсу від університету Вайєнштефан та досягли домовленостей щодо спільної участі у міжнародній акредитації магістерського курсу International Master in Agricultural Management, яка проводитиметься міжнародною акредитаційною агенцією ASIIN. Слід зазначити, що у рамках діючого проекту із у цьому навчальному році успішно пройшли практику 7 студентів та 15 студентів Сумського НАУ навчаються за підтримки Німецької служби академічних обмінів ДААД. 

Також під час відвідання міжнародної виставки «Євротір-2014» (Ганновер, Німеччина) були проведені переговори з німецькими партнерськими організаціями: Німецький фермерський Союз та практичний навчальний центр Дойла – Нінбург. В результаті зустрічі була досягнута домовленість щодо механізму співробітництва у 2015 році.

Паралельно в університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф відбулася зустріч випускників міжнародного магістерського курсу IMA (International Master in Agricultural Management), до якої долучилися понад 100 випускників різних років. Значна кількість учасників – це випускники Сумського національного аграрного університету, який успішно співпрацює в рамках цього проекту вже більше 20 років. 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
250 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов