17:41
Вчора
Зараз в Конотопі. Як і обіцяв колега та побратим Андрій Лозовий під час зустрічі з громадою цього міста, сьогодні наш кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Тицький з партійної каси взаємодопомоги передав 10 000 гривень конотопській лікарні для функціонування центру гемодіалізу в ній. Радикальна партія і її кандидати завжди виконують свої обіцянки. Цим ми і відрізняємось від політиканів-балаболів.
А тим часом, кримінальні елементи та правоохоронці Авакова намагаються затримати голову конотопської організації Радикальної партії Спартак Сергієнко за участь в проведенні народної люстрації мера-корупціонера Василя Дзеда.
Про це пише Ігор Мосійчук на своїй сторінці у фейсбуці