• Головна
  • Сергій Тігіпко: Промислові підприємства перебувають у кризі через некомпетентну політику уряду
Реклама
14:41, 3 жовтня 2014 р.

Сергій Тігіпко: Промислові підприємства перебувають у кризі через некомпетентну політику уряду

Реклама

Сьогодні в Києві проходить круглий стіл «Врятувати промисловість», організований партією Сергія Тігіпка «Сильна Україна». Участь у ньому беруть представники великих промислових підприємств і галузевих об'єднань працедавців із різних регіонів України.

В ході круглого столу його учасники хочуть скласти план порятунку економіки країни. Ситуація змушує до рішучих дій, вважають у «Сильній Україні».

Сергій Тігіпко: Промислові підприємства перебувають у кризі через некомпетентну політику уряду, фото-1

Як заявив народний депутат, лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко, сьогодні в Україні простежуються дуже чіткі тенденції погіршення економіки.

 «Ситуація в Україні стрімко погіршується. Про це свідчать і ті прогнози, які дають Україні світові міжнародні організації, вчора, наприклад, Світовий банк погіршив прогноз по нашій економіці і сказав, що буде падіння ВВП 8%. Я думаю, це не останній прогноз і до кінця року ситуація може ще більше погіршитися. Я думаю, що 10% ВВП втратить», - наголосив політик.

Сергій Тігіпко: Промислові підприємства перебувають у кризі через некомпетентну політику уряду, фото-2

За його словами, промислові підприємства перебувають у глибокій кризі, перш за все, через некомпетентну політику уряду.

«Стрімко падає промислове виробництво. Зокрема, з початку року падіння склало 7,8%. І у другій половині поточного року падіння почало відбуватися більш стрімкими темпами. Водночас, ми бачимо наскільки швидко зростають ціни і для промисловості, і для людей. По багатьом товарам зростання цін відбулося більш ніж на 50%. На цьому фоні також падають інвестиції. Зокрема, прямі іноземні інвестиції знизилися на 11,5%, по відношенню до 2013 року», - зазначив С. Тігіпко.

Сергій Тігіпко: Промислові підприємства перебувають у кризі через некомпетентну політику уряду, фото-3

За його словами, попри те, що індустрія потребує підтримки з боку влади, уряд нічого не робить.

«І в такій ситуації ми бачимо абсолютну бездіяльність уряду. Він нічого не пропонує, щоб змінити ці тенденції, щоб підтримати виробника», - наголосив лідер «Сильної України» та закликав присутніх на круглому столі представників промисловості разом знайти варіанти виходу з кризи.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...