Реклама
13:07, 25 серпня 2014 р.

Дренажні труби з НПВХ

Реклама

Компанія Інсталпласт – ХВ пропонує сучасні та якісні дренажні труби з НПВХ. Такі труби використовуються в будівництві для пониження вологості ґрунтів і відтоку води.

Фахівці нашої компанії виготовляють дренажні труби на спеціалізованому, високоякісному, закордонному обладнанні таких провідних фірм, як : Цінціннаті та Юнікор. Ми постійно співпрацюємо з науково – дослідними установами та залучаємо інноваційні методики покращення виробництва дренажних труб.

Компанія Інсталпласт – ХВ є багаторазовим переможцем різноманітних конкурсів та є постійним учасником інсталяційних виставок в Україні.

Для виробництва дренажних труб ми застосовуємо сучасний метод екструзії, що забезпечує довговічність використання. Дренажні труби від компанії Інсталпласт – ХВ відзначаються наявністю гофрованої стінки, завдяки якій збільшується витривалість труби для навантаження.

Компанія Інсталпласт – ХВ виготовляє не тільки дренажні труби з НПВХ, але й, пропонує повний комплект сучасних фасонних частин для з’єднання систем дренажу. Фахівці нашої компанії виготовляють дренажні труби жовтого кольору, діаметром 50 мм. та 110 мм. та ретельно упаковують в бухти по 50 метрів..

Дренажні, гофровані труби з НПВХ від компанії Інсталпласт – ХВ відзначаються малою вагою, що забезпечує зручність та швидкість транспортування. Завдяки запровадженню власної транспортної мережі для середньо – тонних та багатотонних вантажівок, ми здійснюємо оперативну доставку не тільки на території України, але й в країни СНД. Замовити дренажні труби з НПВХ, Ви можете в будь – який проміжок часу та отримати безкоштовну консультацію по будь – яким питанням від кваліфікованих фахівців нашої компанії.

Компанія Інсталпласт – ХВ –  гарантує не тільки сучасні, високоякісні дренажні труби з НПВХ та фасонні частини для з’єднання системи дренажу, але й доступні ціни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...