Міський голова ветував рішення про подорожчання проїзду

Олександр ЛИСЕНКО зупиняє дію ухваленого 19 серпня виконавчим комітетом рішення про новий тариф на проїзд у приватному пасажирському транспорті.

«Я голосував «проти» і хочу бути послідовним до кінця, заявив очільник Сум. – Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом роботи виконавчих органів Сумської міської ради я використовую право зупинити дане рішення».

Ст.59 п.7 Закону України про місцеве самоврядування в Україні: «У разі незгоди сільського, селищного, міського голови (голови районної у місті ради) з рішенням виконавчого комітету ради він може зупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд відповідної ради». На підписання рішення виконкому дається п’ять днів, отже у цей термін буде підготовлене відповідне розпорядження міського голови, у якому, зокрема, йтиметься про підготовку проекту рішення на сесію міськради.

«У цій складній ситуації, коли є певні економічні розрахунки вартості проїзду, але чітко не визначена цифра сімейного бюджету нашого городянина, подібні підвищення завчасні, я розраховую на розуміння і взаємну підтримку і перевізників – і сумчан», – зазначив міський голова.

Олександр Лисенко наголосив, що він готовий до перемовин із приватними перевізниками та пошуків компромісного рішення. Втім, у жодному разі мова не може йти про вартість проїзду у 3 грн. Про це, заявив очільник Сум, можна буде говорити лише коли сумчани матимуть гідну альтернативу приватному транспорту.

Отже, на найближчу сесію буде винесено проект тимчасового, проміжного рішення про зміну вартості проїзду – до того, як буде поліпшено ситуацію з громадським транспортом.

Для цього міський голова робитиме все, аби вже цього року до міста прибули нові тролейбуси. Паралельно реанімуватимуть ті, що нині наявні у КП «Електроавтотранс». Працюватимуть і над тим, аби завезти до міста електротранспорт із Польщі

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
4753 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов