На Сумщині презентовано веб-портал державних закупівель. Система запрацює з першого жовтня поточного року

«Сьогодні ми робимо дієвий крок у подоланні корупції. Це – перший етап суспільно важливого проекту, який сприятиме прозорості та відкритості тендерних закупівель. Відтепер кожен житель області, у якого є доступ до мережі Інтернет, зможе подивитися де і за якою ціною закуплені харчі, меблі в школи чи лікарні, придбане те чи інше обладнання», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА під час презентації веб-порталу.

За його словами, починаючи з жовтня, структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, усі комунальні установи та організації, які працюють із державними коштами, будуть використовувати цю систему.

У серпні веб-портал буде протестовано на базі одного зі структурних підрозділів облдержадміністрації.

Розробники сайту, науковці Сумського державного університету, переконують, що завдяки його запровадженню значно підвищиться ефективність проведення тендерних процедур. Адже, з одного боку, замовники закупівель розміщуватимуть на ресурсі інформацію про заплановані або проведені торги, з іншого – потенційні учасники отримуватимуть систематизовану інформацію про тендери.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Сегодня