Сумській міндоходівці вилучили з «конвертів» та повернули державі близько 7 мільйонів гривень

Слідчо-оперативні підрозділи Міндоходів Сумщини викрили 16 фіктивних підприємств, які завдали бюджету збитків на суму майже 20 мільйонів гривень.

- Це і так звані «податкові ями», і складові транзитно-конвертаційних груп та конвертаційних центрів. Їх використовували як інструменти для формування незаконних схем з приховування податків та відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, - зазначив Ігор Короткий, виконуючий обов’язки заступника начальника - начальника слідчого підрозділу фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області.

Оперативники встановили, що фіктивні підприємства реєструвалися у Сумській області на громадян Російської Федерації, Молдови, мешканців Харківської та Дніпропетровської областей.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області розслідується 5 кримінальних проваджень, що кваліфікуються за ст.205 Кримінального кодексу України («Фіктивне підприємництво»).

Встановлений обсяг незаконного обігу коштів через рахунки фіктивних підприємств склав понад 100 млн. грн., а розмір завданих бюджету збитки перевищив 20 млн. грн.

Для забезпечення погашення збитків по кримінальних провадженнях міндоходівці вилучили готівки та заблокували на банківських рахунках 4 мільйони гривень, а всього з початку року вони повернули державі близько 7 мільйонів гривень.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов