На Сумщині організували благодійну акцію для правоохоронців, які перебувають в зоні бойових дій на сході України

Аби правоохоронці відчули турботу земляків, небайдужі конотопці організували та провели благодійну акцію «Від мистецького серця - до серця солдата», в рамках якої зібрали близько 15 тисяч гривень на придбання бронежилетів та інших засобів захисту.

Біля міського центру культури і дозвілля зібралося чимало городян. Місцеві виконавці, більшість з яких – дітлахи, протягом двох годин на імпровізованій сцені показували чудову концертну програму. Ось тільки прикро, що приводом для концерту стало не свято, а бойові дії, що точаться на сході нашої держави. Маленькі учасники акції разом із дорослими дуже хвилювалися, щоб жителі міста проявили свою небайдужість і щедрість, адже саме від цього залежав результат доброї справи.

Нині п’ятеро співробітників Конотопського міськвідділу міліції несуть службу по охороні громадського порядку у зоні проведення антитерористичної операції. Усі вони – добровольці, і вже не вперше виїздять у східний буремний регіон. Однак, не зважаючи на наявність бойового досвіду, конотопській п’ятірці, як і іншим правоохоронцям, вкрай потрібні бронежилети, каски, інші засоби захисту та спецспорядження. Тож заради цього й було проведено благодійну акцію.

Підтримати земляків та допомогти конотопським міліціонерам прийшли представники громадськості, підприємці, журналісти та пересічні громадяни, а члени Конотопського студентського парламенту допомагали організаторам акції збирати гроші в прозорі опломбовані скриньки.

Таким чином вдалося зібрати близько 15 тисяч гривень, яких вистачить на придбання принаймні трьох бронежилетів.

Від імені усіх правоохоронців заступник начальника Конотопського міськвідділу міліції Микола Панов подякував небайдужим людям за допомогу та за активну життєву позицію.

Окрема подяка надійшла на адресу вихованців дитячого садка «Орлятко» - малюки і їхні вихователі передали в дарунок міліціонерам символічні обереги.

Не залишились осторонь і колеги відряджених бійців - аби підтримати своїх товаришів, вони, крім грошей, збирали продукти харчування, засоби гігієни, побутові речі та медикаменти.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов