Суми: для дітей, у тому числі вимушених переселенців з районів АТО, влаштували свято безпеки та спорту (ФОТО)

16 липня, в м.Суми, у мальовничому районі – урочищі «Баранівка», відбулась масштабна акція з безпеки життєдіяльності. Участь у ній взяло понад 200 чоловік, серед них діти вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей разом з батьками, які тимчасово проживають на базі відпочинку «Дружба» та вихованці сумських дитячих оздоровчих таборів.

Свято безпеки та спорту для дітей організували обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, навчально-методичний центр цивільного захисту, обласне відділення Національного олімпійського комітету, Сумський Державний університет, міський центр «Спорт для всіх», рятувально-водолазна служба та дитячо-юнацький клуб рятувальників «Барс».

Акція проходила в районі пляжу оздоровчого табору і складалася з двох етапів. У першому одночасно працювало кілька майданчиків: діти вчилися вимогам безпеки, порядку дій у небезпечних ситуаціях, знайомилися з прийомам першої медичної допомоги, відпрацьовували навички користування пожежно-технічним озброєнням. А найбільш сміливі під наглядом водолазів у спеціальному спорядженні занурювалися під воду. Також дітей розважали іграми та забавами – дартсом, мильними бульбашками, водяними пістолетами та катали на байдарці.

У другому етапі під час командної естафети найбільш активні учасники долали різноманітні перешкоди, у тому числі водяні, демонстрували отримані навички, ліквідовуючи рятувальним обладнанням умовну пожежу.

Протягом дня на пляжі панував піднесений та гарний настрій, дух національної єдності, а діти мали нагоду поспілкуватися з однолітками з інших регіонів країни. Учасники акції отримали пам’ятні призи і подарунки.

Організатори сподіваються, що окрім веселого та цікавого дозвілля, діти ще й навчились важливим навичкам культури безпечної поведінки.

ФОТОЗВІТ

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов