Правоохоронці не припиняють боротьбу із незаконним обігом наркотичних речовин (ФОТО)

За дві години в одному з сіл співробітники сектору боротьби незаконного обігу наркотиків Сумського райвідділу міліції викрили відразу двох жителів. Один з них у власному подвір’ї вирощував рослини коноплі, інший – ходячи у пошуках маку таки знайшов його у покинутому полі.

В одному випадку 28-річний житель обласного центру ніс у мішку 100 рослин маку. Чоловік пояснив, що до району він приїздив спеціально у пошуку цієї рослини, адже «небайдужий» до неї. Ходив шукав на городах жителів. А тут пощастило – посеред покинутого поля він знайшов цілий вражай маку.

Тільки правоохоронці завершили всі необхідні дії по вилученню рослин маку, як надійшло інше повідомлення. Цього разу 39-річний чоловік за місцем мешкання вирощував коноплю. Наркотична рослина була повсюди: і на городі, і на даху, і у сараї. Хоча сама городня ділянка була у занедбаному стані, конопля була дбайливо оброблена господарем. На даху сараю чоловік її висушував, а потім переносив у сам сарай, де і вживав. До речі, останнє доводила пластикова пляшка, через яку він палив коноплю.

Сьогодні стосовно обох чоловіків відкриті кримінальні провадження. В першому випадку чоловік понесе відповідальність за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, а це до трьох років обмеження волі. Інший чоловік – за ч. 1 ст. 309. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов