Спецпідрозділ УБОЗ УМВС Сумської області «Сокіл» відправився на допомогу своїм колегам в зону АТО

Відсьогодні сумських правоохоронців в зоні АТО стало більше: на допомогу своїм колегам вирушив спецпідрозділ УБОЗ УМВС Сумської області «Сокіл».

Загартовані нелегкою службою, перевірені часом та вогнем, спаяні між собою взаємовиручкою та взаєморозумінням, «соколята» збираються в дорогу швидко та зосереджено. Відразу відчувається їхній професіоналізм та впевненість у власних силах: про це говорять спокійні жести, уважні чіпкі погляди, майже до автоматизму відточені рухи під час споряджання зброї, спецзасобів та амуніції.

Щоб хлопці були належним чином споряджені та захищені, керівництво УБОЗу та особовий склад доклали максимум для цього зусиль, і не лише в придбанні потрібного військового майна. Збиратися допомагають всі співробітники, у кого є вільна хвилина. Хтось споряджає магазини, хтось відкриває цинки з патронами, хтось перевіряє засоби зв’язку, ще кілька чоловік компактно спаковують та вантажать зброю, спецспорядження та валізи з особистими речами.

Під час шикування начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Володимир Гланц обіймає і міцно тисне руку кожному з відряджуваних бійців.

- Я особисто вдячний кожному з вас за те, що ви залишились вірними присязі, своєму конституційному обов’язку, і всі, як один, стали в стрій та готові виконувати поставлені керівництвом Держави та МВС України завдання.

Очільник УБОЗу вкотре наголосив, що саме на командира покладається найважча, найвідповідальніша задача – повернути загін «на базу» в тому ж складі, в якому він сьогодні вирушає в дорогу. «Це – найголовніше, і я впевнений, що так воно і буде!» - сказав Володимир Гланц.

Лунали в строкатому натовпі веселі напутні жарти. Хлопці від’їздили у доброму гуморі, окрилені теплими побажаннями проводжаючих та впевненістю в тому, що жодної хвилини не будуть відчувати себе відірваними від свого колективу. Наперекір відстані та подіям їх завжди буде підтримувати дружнє плече колег та товаришів.

Тож ми чекаємо на вас, друзі, все буде добре, до скорого побачення!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов