В Сумах міліція розшукує господаря викинутих медпрепаратів

На дні річки біля одного з сіл Сумського району правоохоронці знайшли велику кількість медикаментів. Не важко уявити наслідки цього злочину, якби ліки потрапили б до рук дітей або ж людей з нечистою совістю.

До чергової частини Сумського райвідділу надійшло повідомлення про те, що на дні річки Псел виявлено розмоклі картонні коробки з маленькими пляшечками, які, ймовірно, містять лікарські препарати.

На місце знахідки негайно ж виїхала слідчо-оперативна група.

«Ящики з ліками лежали вздовж русла річки на глибині близько 5-6 метрів, тож щоб підняти їх на поверхню, знадобились послуги працівників Сумської водолазної служби, - говорить начальник відділення по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Радій Будзинський, який зі своїми спеціалістами також прибув на місце події. – Зібрано близько одинадцяти сотень флаконів та сто п’ятдесят ампул, за приблизними розрахунками вартість нашого «вилову» становить близько 50 000 гривен. Який саме препарат намагалися «втопити», чому та коли – визначиться під час проведення різного роду відповідних експертиз.»

Наразі слідчі дії тривають, правоохоронці з’ясовують «господаря» медпрепаратів, котрий з невідомих поки що причин «кинув кінці у воду».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов