Суми: рятувальники провели «урок безпеки» для прийомних батьків

15 липня, в м.Суми пройшов навчальний тренінг з підвищення виховного потенціалу для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, організований обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У заході взяли участь працівники обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності.

Рятувальники розповіли про основні небезпеки в які можна потрапити у повсякденному житті та як навчити дітей їх уникати, як діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема під час пожежі та як правильно викликати Службу порятунку "101". Також присутніх ознайомили з правилами поведінки під час виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів.

Продовжився захід практичними заняттями з надання першої медичної допомоги постраждалим під час різноманітних життєвих ситуацій - втрата свідомості, утоплення, людина подавилася їжею тощо. Батькам показали як правильно робити штучне дихання та непрямий масаж серця. Отримані навички учасники тренінгу відпрацювати на спеціальному манекені.

У наступному занятті присутнім розповіли як організувати безпечний відпочинок дітей, зокрема на водоймах та продемонстрували методи порятунку постраждалих на воді.

По завершенні "уроку безпеки" рятувальники навчили батьків користуватися первинними засобами пожежегасіння - вогнегасником. За допомогою нього кожен бажаючий зміг спробувати ліквідувати умовну пожежу.

Організатори заходу та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій сподіваються, що отримані під час тренінгу знання та навички допоможуть прийомним батькам та батькам-вихователям як найбільше убезпечити їх дітей.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов