Як менше платити за комунальні послуги (ІНФОГРАФІКА)

Як менше платити за комунальні послуги, ціни на які постійно зростають? Ініціатива Energy Evolution.UA розробила прості та корисні поради, як скоротити споживання тепла на 50% та електроенергії на 75%, а також – як ефективно економити воду та газ.

Ось 10 основних порад, як економити:

1. Поставте лічильники. Витрати на опалення зменшуються на 4%, якщо у вас індивідуальне опалення чи лічильник тепла. Щодо води: якщо лічильника немає, ви платите за розрахунком 350 л на добу на людину, хоча насправді середня витрата – 150 л.

2. Встановіть автоматичний котел. Якщо використовуєте газ для нагріву води, котел з елекрозапалом буде вмикати газ лише тоді, коли потрібно.

3. Замініть стару техніку: новий холодильник класу «А» споживає на 30кВт годин менше енергії, ніж такий самий старого зразка.

4. Чистіть чайник – накип збільшує витрати на нагрів вод на 30%.

5. Використовуйте енергоощадні лампи. Це економить близько 75% електроенергії.

6. Вимикайте прилади з розетки: так можна зменшити рахунок на 6-8%.

7. Поставте склопакети. Вони мають надвисокий ступінь теплоізоляції, що скорочує витрати тепла до 50%.

8. Приберіть декоративні панелі з батарей: вони забирають до 20% тепла.

9. Закривайте кран, поки чистите зуби. З повністю відкритого крана за хвилину витікає 15 л води. Заощаджуйже 900 л води/місяць, 11 тис. л води щороку.

10. Приймайте душ замість ванни: так зекономите до 400 л води на тиждень.

Проект Energy Evolution.UA – волонтерська ініціатива з розвитку культури енергоспоживання українців . Мета проекту: підготувати українців до подальшого підвищення тарифів; мотивувати людей берегти енергію на користь національної економіки; підвищити культуру енергоспоживання; зробити крок до енергетичної незалежності нашої країни.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов