У Сумах стартувала благодійна акція на підтримку родин, які мешкають у зоні АТО

У рамках соціального проекту «Діти неоголошеної війни», ініціативна група Партії розвитку України в Сумській області, розпочала благодійну акцію із збору гуманітарного вантажу для сімей, які нині перебувають в зоні збройного конфлікту на сході країни.

Ідея запровадження соціального проекту належить активістам Партії розвитку України. Вони зазначають, що це не разова акція - проект реалізовуватиметься й після завершення антитерористичної операції.

«Проект передбачає чимало напрямків – від забезпечення дітей продуктами харчування і допомоги у лікуванні та оздоровленні до сприяння у питаннях переселення сімей, які внаслідок конфлікту лишилися житла. Окремо створюється група, яка надаватиме мешканцям із зони АТО психологічну допомогу. Проект реалізовуватиметься упродовж усього періоду проведення АТО, а після її завершення також продовжиться. Адже проблеми сімей після закінчення антитерористичної операції не зникнуть, а багато з них навпаки актуалізуються. Це і проблема інвалідизації дітей, визначення статусів, проблеми, пов’язані з безпритульністю, соціальним сирітством», - підкреслив член Політради Партії розвитку України Юрій Павленко.

На переконання парторганізатора в Сумській області Олександра Стрельченка, сумчани мають консолідуватися навколо цієї доброї справи, адже сім’ї, які за збігом обставин стали вимушеними жертвами військового конфлікту, потребують допомоги.

За його словами, через розгромлення міст та населених пунктів найбільше сім’ям не вистачає продуктів харчування, зокрема, цукру, солі, картоплі, капусти, м’ясних та рибних консервів, макаронних виробів, води бутильованої, муки, а також дитячого харчування, памперсів, ліків, засобів гігієни тощо.

Ініціативна група закликає підприємства та організації, а також простих громадян не бути байдужими та долучитися до цієї благодійної акції.

Пункт прийому гуманітарного вантажу знаходиться за адресою: м. Суми, пров. З. Красовицького 12/2, оф.2, з 9:00 до 19:00.

Додаткова інформація за телефоном: (066) 479-83-53

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Сегодня