Естрадний колектив Сумського НАУ виборов призові місця на міжнародному фестивалі

19-20 червня 2014 року в Києві відбувся VIII Міжнародний фестиваль «Назустріч мрії». Головною метою проведення фестивалю є стимулювання розвитку творчості як засобу реабілітації та соціальної адаптації дітей, творчого спілкування, виявлення нових талантів, можливість ознайомлення зі зразками національної культури і мистецтва різних країн. Фестиваль є абсолютно благодійним для дітей з дитячих будинків та шкіл-інтернатів і проходить тільки завдяки наполегливій праці організаторів та партнерам, які його підтримують.

За положенням, учасниками фестивалю можуть бути колективи і окремі виконавці з концертними номерами таких жанрів:

- хореографія

- вокал

- оригінальний жанр

- авторське виконання: пісня, гра на музичних інструментах, цирковий номер, розмовний жанр.

У номінаціях «Хореографія» та «Оригінальний жанр» виступили та стали переможцями вихованці естрадно-акробатичної студії «Дакапо», яка вже багато років поспіль діє у Сумському національному аграрному університеті.

Зазначимо, що виступи колективів оцінювало кваліфіковане журі, до складу якого входили такі відомі особистості як громадський діяч Євгенія Тимошенко, заслужена артистка України Тетяна Піскарева, Президент Всеукраїнської громадської організації «Цирковий союз Кобзова» Микола Кобзов та інші.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов