Інформація для сумчан: Підписуючи Угоду з ЄС, держава має розуміти усі переваги та недоліки такого вибору – Віталій Жиленко

Підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості для розвитку підприємств Сумщини. Проте, якщо держава не підтримає їх, це може спричинити складну економічну ситуацію. Кошти на модернізацію застарілої матеріально-технічної бази, яка відповідала б європейським стандартам, відсутні, відтак більшість буде змушена припинити свою діяльність. Про це зазначив депутат Сумської міськради, голова «Асоціації будівельних підприємств» Віталій ЖИЛЕНКО.

«У процесі європейської інтеграції захист свого виробника – серед головних завдань влади. Ми маємо отримати від асоціації з ЄС. Таким чином, захистити економіку від втрат, а людей – від зниження рівня життя. Підприємства, які входять до складу нашої Асоціації, не готові до таких змін, а кошти, які б привели продукцію та послуги до норм і директив Євросоюзу - відсутні», - підкреслив депутат.

Віталій Жиленко зазначив, що в такій ситуації влада має представити план антикризових заходів, спрямованих на мінімізацію можливих негативних наслідків підприємств до вимог ЄС.

«Партія розвитку України виступає за те, щоб влада надала чітких і професійних відповідей щодо заходів, які пом’якшать удар по населенню, нададуть певні преференції для виробників. У нинішній ситуації це терміново необхідно зробити», - зауважив політик.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов