Сумчан просять уберегти дітей від тютюну, алкоголю та наркотиків

Серед сучасних найактуальніших проблем, яких сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії, пияцтва та тютюнокуріння серед дітей. В двадцять першому сторіччі потяг до згубних звичок набув широкого розмаху.

Питання дитячої наркоманії та пияцтва гостро постала в умовах сьогодення. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, пляшку з оковитою чи цигарку, не замислюючись над тим, що за першим разом буде наступний, а потім – прірва. Крім того, нині серед підлітків поширюється використання лікарських засобів, які можна застососувати замість наркотичних речовин.

Працівники міліції звертаються до працівників медичних установ та підприємств торгівлі або громадського харчування не продавати дітям та молоді заборонені лікарські препарати, не порушувати правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Нехай за пігулками та алкоголем приходять їх батьки.

Правоохоронці інформують, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років. Порушення чинного законодавства тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У зв’язку з тим, що в період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишиться без нагляду дорослих, Міністерством внутрішніх справі України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2014», спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і стосовно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ.

Водночас закликаємо всіх небайдужих громадян з проханням ужити максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної, алкогольної чи тютюнової залежності.

Спільними зусиллями збережемо дітей.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов