Студенти СумДУ підкорили «Срібну хвилю»

З 16 по 22 червня у м. Бердінськ Запорізької області відбувся Міжнародний фестиваль творчості «Срібна хвиля», в якому взяли участь більше 500 творчо обдарованих особистостей віком від 5 до 25 років. На фестивалі свої таланти продемонстрували учасники із Запоріжжя, Бердянська, Донецька, Енергодара, Приморська, Дніпропетровська, Сум, а також гості з Росії та Білорусії.

До складу журі входили представники Міжнародного центру «Світ очима дітей», Департаменту культури, туризму, національностей та релігій, Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, провідні хореографи та вокалісти – переможці міжнародних мистецьких конкурсів, викладачі мистецьких вишів та артисти Запорізької обласної філармонії. Судейська бригада працювала протягом трьох конкурсних днів і оцінювала учасників фестивалю у хореографічному, інструментальному, вокальному жанрах, а також у номінації «художнє читання».

Сумський державний університет на цьому престижному конкурсі представили 4 учасника – Яна Леонтенко (юридичний факультет), Ірина Скляр (факультет економіки та менеджменту), Вікторія Ковтун (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) та Сергій Шаповалов (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).

Студенти нашого університету гідно представили свій навчальний заклад і показали високий рівень виконавської майстерності. Під час обговорення результатів виступу члени журі були здивовані, що наші студенти є самодіяльними виконавцями і в університеті здобувають професії зовсім не пов’язані з представленими ними на конкурсі жанрами мистецтва. Зазначимо, що студенти СумДУ виступали на конкурсі на рівні з

випускникам спеціалізованих музичних шкіл і театральних студій.

Талант і цілеспрямованість наших студентів була оцінена журі і всі наші учасники стали лауреатами:

Яна Леонтенко одержала диплом ІІІ ступеню у номінації естрадний вокал;

Сергій Шаповалов став лауреатом фестивалю ІІ ступеня у номінації художнє читання;

Ірина Скляр – диплом лауреата ІІ ступеня у номінації естрадний вокал;

Вікторія Ковтун на стільки підкорила журі силою голосу, артистичністю та харизмою, що крім диплома переможниці фестивалю – лауреат І ступеню, вікторія отримала сертифікат на ротацію пісні на радіо «Шансон Плюс»!

Ми вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів і нових перемог!!!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов