Політична система країни потребує перезавантаження

Олександр Стрельченко: «Останні Президентські вибори показали, що люди втомилися від «революційних політиків» та партій, які не мають чіткої та, головне, реальної програми дій. Сьогодні країна потребує нові підходи у роботі».

«Стара» політична система засвідчила необхідність її перезавантаження, втілення нових підходів до розвитку країни. У суспільстві гостро назріло питання створення партії сильних, таких особистостей, які користуються довірою у людей, які знають, що так та як необхідно робити», - підкреслив голова ініціативної групи Олександр Стрельченко.

За його словами, вчора, 11 червня, у Києві відбувся Форум розвитку України. Представники з усіх регіонів обговорювали питання, які нині відбуваються в країні. Результатом зібрання стали напрацьовані пропозиції, які на переконання учасників форуму, новообраний Президент України, народні депутати та урядовці зможуть втілити у життя.

Також учасники форуму заявили про створення нової політичної сили центристського спрямування, адже нині це - надзвичайно важливе питання та найголовніше, що воно відповідає викликам часу.

«Нова політична партія будуватиметься на принципах відкритості, конкурентності, реальної децентралізації та демократії у партійному управлінні та, що є не меш важливим, - на рівноправному представництві усіх регіонів», а також, недопущення вождизму і змовництва, кулуарності та демагогії у політиці», - зазначив Олександр Стрельченко.

За його словами, найближчим часом у кожному регіоні будуть проведені консультації щодо проектів партійної платформи та статуту, які напрацьовані ініціативною групою, а також відбудеться установчий з’їзд. Після цього розпочнеться робота із розбудови мережі партійних осередків у кожній територіальній одиниці та створення фракцій нової партії у радах всіх рівнів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов