Спільний науковий семінар Сумського НАУ та фірми «Poettinger» (ВІДЕО)

29 травня 2014 року Сумський національний аграрний університет спільно з компанією ТОВ "Poettinger Україна" провели науковий семінар "Технологія та економіка кормовиробництва". Мета семінару передбачала презентацію сучасної технології заготівлі кормів з багаторічних трав та демонстраційний показ роботи кормозаготівельної техніки компанії Poettinger. Захід відбувся на науково-дослідному полі СНАУ в с. Постольне.

Участь у роботі семінару взяли викладачі і студенти Сумського національного університету, Маловисторопського та Роменського коледжів СНАУ, керівники, агрономи та зооінженери провідних господарств Сумського, Конотопського, Краснопільського, Білопільського районів.

Формат роботи заходу також передбачав виступи ректора СНАУ, академіка НААН України Володимира Ладики, директора з продажу "Східна Україна" ТОВ " Poettinger Україна" Сергія Логвиненка, менеджера компанії Володимира Мірненка, заступника директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного сходу Миколи Собка.

Необхідно відмітити, що «Дні поля» та «Дні ферм» є особливою формою презентації результатів науково-технічного співробітництва Сумського національного аграрного університету з провідним сільськогосподарськими компаніями України та світу. На сьогоднішній день університет обрав для себе особливу форму співпраці з партнерами, результатом якої підготовка спеціалістів максимально пристосованих до сучасних вимог виробництва.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Вчера