Про порядок виплати доплати до пенсії членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2014 р. №76 “Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року” постановою правління Пенсійного фонду України від 22 квітня 2014 року № 7-2, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 14 травня 2014 р. за №501/25278, затверджений Порядок виплати доплати до пенсії окремим категоріям осіб, які перебували на утриманні осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року (далі - Порядок).

Згідно з вищевказаним Порядком доплата виплачується, якщо розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, пенсій за особливі заслуги перед Україною, сум індексації та інших доплат, установлених законодавством) разом з одержуваною заробітною платою (доходом) членів сімей не досягає 10 000 гривень з урахуванням того, що після встановлення доплати сума таких виплат не повинна перевищувати зазначеного розміру.

Розмір доплати встановлюється на рівні 5 000 гривень, але не більше ніж розмір, який визначається за кожен місяць окремо як різниця між 10 000 гривень та сумою пенсії і заробітної плати (доходу) осіб, визначеної за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за місяць, що передує місяцю, у якому визначається розмір доплати.

Розмір доплати визначається щомісяця до 27 числа, що передує місяцю, за який нараховується і виплачується доплата.

У разі якщо після визначення розміру доплати до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру внесено (змінено) інформацію про заробітну плату (дохід) члена сім’ї за попередедні місяці визначається новий розмір доплати за місяці, при призначенні розміру доплати за які така інформація не була врахована.

Виплата доплати здійснюється у порядку, встановленому для виплати пенсій відповідно до чинного законодавства.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов