СНАУ та FAO провели другий модуль навчальної програми для керівників та фахівців господарств

У Сумському національному аграрному університеті в рамках співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська ініціатива» був проведений другий модуль спеціалізованої Модульної навчальної програми для керівників, агрономів та інженерів господарств з земельною площею до 5 тис. га «Менеджмент у невеликому зерновому господарстві».

Впродовж семінару були розглянуті такі питання, як «Успішний господар: складові успіху – майстер-клас від колеги», «Філософія сучасного агробізнесу: сімейний чи корпоративний, мале чи велике господарство, урожайність чи валовий збір – порівняння українського та світового досвіду», «Юридична консультація – законодавче та нормативно-правове регулювання земельних відносин в сільськогосподарському виробництві», «Як невеликому господарству отримати кредит? Основні підходи до оцінки вартості грошей» та інші.

Про основні тенденції підготовки кадрів для АПК доповів ректор СНАУ Володимир Ладика. З доповіддю «Інвестиції в нову техніку – як правильно розрахувати доцільність придбання нових машин та механізмів» виступив радник з аграрних питань компанії CASE IH Йоган Тацбер.

Активну участь у навчанні взяли також науковці Сумського національного аграрного університету.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов