В прокуратурі Сумщини нові кадрові призначення: призначено прокурорів Недригайлівського та Лебединського районів

Наказом Генерального прокурора України від 22 травня 2014 року прокурором Недригайлівського району призначено Бондаренко Сергія Володимировича, 1982 року народження, уродженця міста Охтирка Сумської області. В 2004 році він закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого, в тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури Сумщини з посади помічника прокурора Тростянецького району, після чого перейшов до Охтирської міжрайонної прокуратури, де пропрацював майже 10 років. Остання займана посада до нового призначення - заступник Охтирського міжрайонного прокурора.

Іншим наказом Генерального прокурора України від 22 травня прокурором Лебединського району призначено Троцька Євгенія Володимировича. Він народився в 1980 році в м. Миргород Полтавської області. В 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. Після чого пропрацював на різних посадах в органах прокуратури Полтавської області. Остання займана посада до нового призначення - прокурор відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва, прокуратури Сумської області.

Прокурор Сумської області Володимир Петров привітав нових прокурорів з призначенням і побажав їм гідно нести свою місію, чесно та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов