• Головна
  • Чи потрібен веб-сайт За і Проти
19:13, 27 травня 2014 р.

Чи потрібен веб-сайт За і Проти

Наявність власного сайту у всесвітній мережі надасть вам можливість презентувати свої ідеї величезній кількості людей. З його допомогою можна поділитися з друзями своїми зображеннями, відео-та аудіоматеріалами. Веб-студія, що займається допоможе організувати власний бізнес в Інтернеті. Сайт є дієвим інструментом для залучення нових клієнтів, в результаті продажу реклами приносить додатковий дохід, з його допомогою можна здійснювати онлайнову реалізацію товарів і послуг.

створення сайтів

Створення сайтів - досить складне, але захоплююче заняття. Якщо створення простий особистої сторінки не становить особливих труднощів і доступно навіть початківцю, то для проектування та впровадження серйозного інтернет-проекту потрібно чимало зусиль і часу.

 Перш за все, необхідно визначитися з тематикою сайту, його наповненням. Важливо, щоб тема створюваного сайту була цікава людям, тому, що сайт, на який ніхто не заходить, або зайшовши, тут же покидає його, нікому не потрібен, в т.ч. і його власнику. Найкраща тема - та, яка близька вам самим.

Залежно від тематики, напрямки та цільової аудиторії, можна створити сайт тематичної спрямованості: інформаційний, блог, форум, інтернет-магазин.

 Приступаючи до створення сайту, необхідно розробити його шаблон. Для цього, краще всього , зробити начерк головної сторінки на папері. Також, необхідно добре продумати колірну гамму сторінок, розробити їх оригінальний дизайн, підібрати шрифт заголовків, кнопок меню, правильно розташувати зображення.

Однією з умов відвідуваності сайту є якісне його виконання , цікавий і унікальний контент, відсутність орфографічних помилок у тексті, добре організоване взаємодія з користувачем.

Після цього можна приступати до вибору хостингу, т е. сервера, де буде фізично розміщуватися сайт і його доменного імені. Краще вибрати платний хостинг, де відсутні обмеження, властиві безкоштовних хостингів, розвинена служба підтримки. Плата за надання послуг платними хостингами не така вже велика.

Багато розміщують сайти на безкоштовних хостингах . Недоліком таких хостингів є наявність ряду обмежень , крім того, обов'язково розміщення на сайті реклами тостера. Вибір реєстрація доменного та імені не представляє особливої складності, однак, перш, ніж реєструвати домен потрібно дізнатись, чи буде адекватною, необхідно перевірити, чи воно не зайняте. 

Створивши свій сайт і наповнивши його цікавим вмістом, треба постійно приділяти увагу його підтримці, наповнювати новими статями, залучати відвідувачів, тоді робота з доставить вам задоволення і, що важливо, дохід.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...