Сумське підприємство-транзитер задіяне у схемі незаконної конвертації коштів ТОВ «Вісті Мас-Медіа»

Слідчі управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області провели санкціонований обшук у приміщенні організації ТОВ «Вісті Мас-Медіа» у Києві.

За словами Юрія Больбіта, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Сумській області, слідчі дії, проведені працівниками Головного управління на території видавця газети «Вести», не були податковою перевіркою цього підприємства. Нашим відомством впродовж 2-х місяців розслідується незаконна діяльність ряду сумських підприємств. Відстежені нами грошові потоки і привели оперативників до одного з них - офісу ТОВ «Вісті Мас-Медіа».

Встановлено, що на через сумське приватне підприємства на рахунки ТОВ «Вісті Мас-Медіа» у період з березня 2013 року було переведено 93,6 млн. грн. Кошти на рахунки сумського підприємства надійшли з Криму у вигляді надання зворотно-безвідсоткової фінансової допомоги.

При цьому сумське підприємство увесь час звітувало про відсутність будь-якої діяльності. Таким чином, ухилення від сплати податку на прибуток тільки за 2013 рік склало 17,8 млн. грн. За сприянням Держфінмоніторину України міндоходівці викрили незаконні фінансові оборудки, пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом ТОВ «Вісті Мас-Медіа».

Встановлено також, що сумське підприємство зареєстроване у 2011 році на втрачений паспорт одного з мешканців Харкова і використовувалось виключно для незаконної конвертації коштів.

В ході обшуку у приміщенні редакції оперативники виявили та вилучили майже 2,5 мільйона гривень, чорнову бухгалтерію, печатки, комп’ютерну техніку тощо. Перевіряється інформація щодо джерел фінансування незаконної діяльності товариства, у тому числі шляхом отримання «фінансової допомоги» з-за кордону.

Кримінальне провадження триває за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ст. 212 ч.3), фіктивного підприємництва (ст. 205 ч.2), легалізації (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 ч.2 Кримінального кодексу України).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)