На Сумщині викрито схеми ухилення від сплати ПДВ на суму 20,8 млн. грн

Співробітниками підрозділів фінансових розслідувань органів доходів і зборів Сумської області виявлено 3 факти незаконного декларування бюджетного відшкодування ПДВ у сумі 2,5 млн. грн. Повідомляє перший заступник начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області Ігор Короткий.

Як зазначає Ігор Короткий, основне завдання, яке стоїть на даний час перед міндоходівцями області, є наповнення державного бюджету не за рахунок надлишкового тиску на бізнес і збільшення податкового навантаження, а завдяки ліквідації корупційних схем, «податкових ям», «конвертаційних майданчиків». Ці заходи дозволили забезпечити приріст надходжень з ПДВ у першому кварталі 2014 року у сумі 5,8 млн. грн., порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Так, одним з машинобудівних підприємств області був сформований податковий кредит за рахунок фінансово-господарських операцій зі столичним підприємством – посередником, яке за всіма ознаки є фіктивним. До речі, цей факт вже став предметом уваги у кримінальному провадженні, відкритому за ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво) столичними слідчими фінансових розслідувань.

Інша викрита незаконна схема формування податкового кредиту в одного із сумських промислових підприємств. Посадові особи проводили по бухгалтерському та податковому обліку акти виконаних робіт із реконструкції основних засобів. Але реконструкцію ніхто не проводив.

Наразі міндоходівцями області розпочато 2 досудових розслідування за фактами розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах та відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах шляхом злочинних махінацій з податком на додану вартість службовими особами легальних підприємств. Сума несплаченого ПДВ становить 20,8 млн. грн.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
244 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов