Суми: у навчальних закладах стартували Тижні знань безпеки життєдіяльності (ФОТО)

Щороку, напередодні літніх канікул, на Сумщині проводяться Дні цивільного захисту, Тижні безпеки дитини під час яких, як найменші жителі регіону – вихованці дошкільних навчальних закладів, так і їх старші товариші – школярі, вчаться безпечному та здоровому способу життя. В цей період, педагоги разом з дітьми активно відпрацьовують дії на випадок виникнення різноманітних екстремальних ситуацій.

22 квітня, в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності, в Сумах на базі загальноосвітньої школи № 25 відбувся показовий День цивільного захисту в якому взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру. Організували захід адміністрація закладу, управління освіти і науки Сумської міськради, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, міські курси навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності.

Розпочався День цивільного захисту з практичного семінару, де освітяни разом з рятувальниками, правоохоронцями та представниками інших служб обговорили нагальні питання організації безпеки життєдіяльності у школах. Особливу увагу присутні приділили запобіганню дитячого травматизму.

Під час об’єктового тренування керівникам шкіл міста продемонстрували дії на випадок виникнення надзвичайної події в навчальному закладі. Учнів евакуйовували з будівлі навчального закладу, шкільні формування у складі старшокласників ліквідовували умовну пожежу та надавали першу медичну допомогу постраждалим.

Продовжився захід відкритими уроками під час яких діти ознайомились з основними вимогами безпеки, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті та навчилися діяти в екстремальних ситуаціях.

В перерві між заняттями присутніх розважали своїми виступами шкільні агітбригади. Своїми піснями, танцями та театралізованими сценками у невимушеній формі вони доносили до глядачів тематику безпеки життєдіяльності та запобігання виникнення надзвичайних подій.

За сигналом «Увага всім», педагоги організовано евакуювали всіх учнів на подвір’я школи, де були розгорнуті 3 навчальних майданчики: місце евакуації, рятувальне обладнання, медична допомога. Учнівська пожежна ланка продемонструвала присутнім свої вміння користуватися пожежно-технічним озброєнням.

Велике зацікавлення у учасників заходу викликали автомобілі та спеціальне обладнання екстрених служб міста - пожежно-рятувальної та рятувально-водолазної. Школярі охоче приміряли бойовий одяг пожежників і водолазів, намагалися приборкати умовні надзвичайні події за допомогою спецоснащення рятувальників.

В ході проведення Дня цивільного захисту педагоги обмінялися досвідом, а діти отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
160 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов