Сергій Слизький: «Я виходжу з партії, «верхівка» якої зрадила своїх виборців»

Сьогодні депутат Сумської обласної ради, екс-заступник губернатора Сумщини Сергій Слизький оголосив про вихід з Партії регіонів. Політик публічно поділив точку зору групи народних депутатів України на чолі з Сергієм Тігіпко, які відмовилися миритися з нездатністю «регіоналів» тверезо оцінювати ситуацію та офіційно вийшли з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України.

«Порядні та відомі політики, такі як Сергій Тігіпко, Юрій Мірошниченко, Світлана Фабрикант… покинули Партію регіонів. Вони до останнього, як і ми на місцях, вірили в очищення та перезавантаження партії. Але цього не сталося. Політичні лідери пішли старим шляхом та відмовилися визнавати свої помилки», - підкреслив Сергій Слизький.

На його думку, позиція Сергія Тігіпка повністю відображає ті процеси, які зараз відбуваються в політикумі: «Владу в Партії регіонів захопили люди, котрі не готові чути інші точки зору, ставити інтереси виборців вище своїх власних. Партія продовжує залишатися закритим акціонерним товариством, метою якого є отримання прибутку для певних фінансово-промислових груп».

Сергій Слизький підкреслив, що обіймаючи посаду заступника голови Сумської ОДА, він неодноразово закликав владу сліпо не пливти за партійною течією, а більше прислуховуватися до громад на місцях. Він наполягав працювати на результат – розвивати економіку області та створювати робочі місця, інакше – повний безлад. Одразу після «з’їзду» Партії регіонів 29 березня політик більш категорично висловив свою позицію.

«Як депутат, який несе відповідальність перед громадою, я не можу далі миритися з ситуацією, коли тисячі людей, прихильники Партії регіонів, досі не отримали відповіді на запитання: що далі?! Хто захистить їхні інтереси в селі, селищі, містах, хто врахує їхню думку в умовах розколу держави?! Буквально люди лишилися наодинці з власними проблемами, і це ніщо інше як зрада», - прокоментував депутат облради.

За словами Сергія Слизького, подібне рішення про вихід з Партії регіонів сьогодні прийме більшість порядних партійців, «яким не місце в одній партії із тими, хто зраджує своїх виборців».

Він погодився із заявою екс-регіоналів, групи народних депутатів України в тому, що Партія регіонів дискредитувала себе руками керівництва, котре продовжує зміцнювати свій диктаторський стиль управління.

«І на рівні держави, і в обласних центрах, і в кожному місті та селі зараз люди потребують одного - захисту! Переконаний, Україна заслуговує на створення нового суспільно-політичного руху, куди ввійдуть народні політики, здатні відстоювати інтереси людей Сходу та Заходу, адже наше завдання номер один: забезпечити єдність держави», - резюмував Сергій Слизький.

Заява
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
358 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов