Міндоходівці Сумщини вилучили підакцизної продукції на понад 1 мільйон гривень

Міндоходів Сумщини посилили наступ на тіньовий ринок алкоголю в області. З почату операції «Акциз 2014» оперативними підрозділами Міндоходів області вилучено з незаконного обігу товарів на суму 1,7 мільйона гривень, з них підакцизних – на 1,1 мільйон гривень. Переважну більшість цієї продукції оперативники вилучили при її незаконному переміщення через державний кордон України.

- Захист вітчизняного ринку від небезпечного фальсифікату залишається незмінним пріоритетом у роботі податкової міліції, - зазначив заступник начальника Головного управління Міндоходів у Сумській області – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Олександр Фролов. - Щоб убезпечити громадян від споживання неякісного алкоголю, наші співробітник перевіряють будь-яку інформацію про канали незаконного завезення спирту на територію області, а також місця зберігання і реалізації нелегально виготовлених горілчаних виробів.

Один з таких каналів оперативники встановили у прикордонній зоні, на території Серединобудського району області. У приміщеннях приватного господарства одного з місцевих мешканців міндоходівці вилучили понад 3 тонни етилового спирту, порожні пластикові бочки, лійки, вимірювальні прилади, полімерні шланги, ареометр, готову алкогольну продукцію. За підрахунками, у вказаному сховищі водночас могло зберігатися більше 5 тонн продукції.

В рамках відкритого кримінального провадження оперативники встановлюють коло осіб, причетних до злочинної діяльності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов