Міндоходів Сумщини запрошує інвесторів обговорити скорочення кількості податків в Україні

Головне управління Міндоходів у Сумській області запрошує інвесторів, які працюють на Сумщині, долучитися до розробки та впровадження інструментів для стимулювання інвестиційної активності в Україні, зокрема, до оптимізації структури та кількості податків і зборів.

Зміна структури та скорочення кількості  податків з 22 до 14 дозволить спростити звітність, скоротити ресурси, що витрачаються на податкове адміністрування як підприємцями, так і Міністерством.

– Сумщина за темпами зростання іноземних інвестицій посідає 6 місце серед регіонів України, – говорить Олександр Семченко, начальник ГУ Міндоходів у Сумській області. – Тому думка інвесторів, що вклали свої кошти саме в нашу область, дуже важлива для нас.

У свою чергу, органи Міндоходів у Сумській області прагнуть створити максимально комфортні умови для діяльності та розвитку підприємств з іноземними інвестиціями. Реформування у сфері оподаткування триває і для знаходження оптимального рішення яке задовольняло б всі сторони, як інвесторів так і бізнес, і державу, потрібно вдаватись до методу діалогу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов