У спортивно-оздоровчому закладі СумДУ «Універ» пройшла VII конференція українських та іноземних студентів «Взаємовідносини націй»

7-9 лютого у спортивно-оздоровчому закладі СумДУ «Універ» пройшла VII конференція українських та іноземних студентів «Взаємовідносини націй». До заходу, що відбувся за ініціативи студентського ректорату, долучилася молодь з 12 країн світу.

Учасники обговорили питання міжнаціональних відносин в закладі та гуртожитках, торкнулися тем навчання, побуту і проживання іноземних студентів в Україні. Студенти долучилися до групових тренінгів на розвиток лідерських якостей і роботу в команді, ситуативних ігор, творчих національних вечорів.

«Університет піклується про те, аби перебування іноземних студентів у закладі було комфортним, а навчання – цікавим. Розгалужена інфраструктура СумДУ дозволяє кожному проявляти себе у різних сферах, займатися спортом і творчістю, розвивати лідерські якості», – акцентував заступник директора департаменту міжнародної освіти Євген Коваленко.

За словами директора культурно-мистецького центру СумДУ Романа Левченка, гуртки і творчі колективи відкриті для всіх студентів. Іноземці мають можливість поділитися особливостями своєї культури на конкурсах «Талант international», «Містер іноземний студент» тощо. У конкурсі «Міс СумДУ» цього року братимуть участь у тому числі й іноземні
красуні.

«Конференція ще більше згуртувала велику інтернаціональну студентську родину», – переконаний студентський ректор Михайло Оприско.

Майбутній менеджер Педро Патойло з Португалії висловив вдячність українським студентам за підтримку та додав, що такі заходи – це ключ до порозуміння між молоддю різних національностей.

Як розповів студент факультету електроніки та інформаційних технологій Віктор Огучі з Нігерії, в університеті іноземцям допомагають якнайшвидше адаптуватися у новому середовищі.

Студент юридичного факультету, заступник студдекана по роботі з іноземними студентами Бобуржон Курбонов (Узбекістан) акцентував, що активна участь у студентському житті університету – додатковий досвід і стимул до саморозвитку.

1 (1)3 (1)4 (2)89 (1)11 (1)1416 (1)

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов