Поблизу українсько-російського кордону Сумські прикордонники затримали мисливців

Вчора, близько 22.30, прикордонний патруль від відділу «Сопич» за допомогою приладу тепловізійного спостереження на відстані 200 м від лінії держрубежу неподалік н.п. Студенок, що у Глухівському районі, затримав п’ятьох громадян України, всі – мешканці прикордоння.

Під час перевірки осіб виявилося, що вони при собі не мали жодних документів, які посвідчують особу. Крім того, троє з них мали при собі мисливську зброю без відповідних документів, що надають дозвіл на зберігання та носіння вогнепальної мисливської зброї. Як в подальшому з’ясувалося, одна з мисливських рушниць взагалі не була зареєстрована.

За порушення прикордонного режиму всіх п’ятьох громадян притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім цього, за порушення правил полювання на 32, 25 та 24-річного чоловіків працівниками Глухівського відділення «Українського товариства мисливців та рибалок» складені адміністративні протоколи за ст. 85 КУпАП, а за порушення порядку придбання і зберігання вогнепальної мисливської зброї на одного з них співробітниками Глухівського МВ УМВС України у Сумській області додатково складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 190 КУпАП.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов