До відома сумчан: 10 лютого буде відсутня подача теплоносія та гарячого водопостачання

10 лютого на Котельні Північного промвузла у Сумах пройдуть регламентні роботи. У зв’язку з цим на кілька годин буде відсутня подача теплоносія та гарячого водопостачання. Відповідне рішення ухвалила 8 лютого комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією керівника Дирекції Котельні Північного промвузла Миколи ЖОВТОБРЮХА, необхідно замінити засувку Ду400 на одному з водогрійних котлів. Технічну підготовку вже виконали, отримано погодження Держенергонагляду, «Сумитеплоенерго» та інших служб. Фахівці очікували на покращення погодних умов, аби не виконувати роботи у морози. За даними синоптиків, найближчими днями температура повітря підвищується, і досягне плюсових позначок.

Ремонтні роботи планують виконати у понеділок, 10 лютого. На період з 9.00 до 15.00 зупинять подачу теплоносія та гарячої води до осель сумчан.

Микола Жовтобрюх підкреслив, що з діючою засувкою котельня може працювати й у подальшому, але для уникнення будь-яких ризиків для стабільної роботи, експерти пропонують замінити обладнання.

На період ремонтних робіт внутрішньобудинкові мережі залишатимуться з водою. Відсутність опалення протягом кількох годин, за висновком фахівців, не приведе до суттєвого охолодження будинків та приміщень.

Медичні установи, навчальні заклади та дитсадки, які знаходяться у зоні обслуговування Котельні, попереджені про тимчасове призупинення подачі теплоносія. Встановлено чергування, проводитимуть моніторинг температури повітря у школах, дитсадках та лікарнях.

КП «Сумижитло» попередить про регламентні роботи мешканців житлових будинків. Також ремонтні бригади підприємства та «Сумитеплоенерго» будуть готові для оперативного реагування.

Загальну координацію здійснюватиме «Служба 0-80».

Голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олег КОТЕЛЕНЕЦЬ наголосив на необхідності мінімізувати незручності для сумчан, тож усі роботи будуть виконані у стислий термін.

Нагадаємо, що у зоні обслуговування Котельні Північного промвузла (Курський, Холодногірський та Іллінський мікрорайони) розташовані 315 житлових будинків, близько 20 навчальних закладів та біля 10 лікувально-профілактичних та соціальних установ різного підпорядкування.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов