Сумська область: вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей долучились до професії рятівника (ФОТО)

Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» вже багато років поспіль є важливим аспектом діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій, адже надзвичайно важливо донести до громадян, особливо дітей, вкрай важливу інформацію про правила безпечної поведінки, а також ознайомити їх з реаліями роботи мужньої і самовідданої професії рятувальника.

Один з таких заходів відбувся 30 січня, у Сумах, на базі центру соціально-психологічної реабілітації дітей області в якому перебувають діти що опинились у складних життєвих обставинах. Організаторами заходу стали адміністрація центру, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, курси цивільної оборони II категорії м. Суми.

В акції взяли участь вихованці закладу віком від 3 до 18 років. Розпочався захід з виступу дітей, під час якого в театральній формі глядачам розповіли про наслідки необережного поводження з вогнем. Після цього, рятувальники нагадали вихованцям закладу про вимоги безпеки, які кожен повинен знати і дотримуватись у повсякденному житті. Розповіли про небезпеку яку несуть в собі застарілі вибухонебезпечні предмети та роздали дітям відповідні листівки. Для кращого закріплення отриманої інформації дітворі показали повчальний фільм про нелегку роботу рятувальників Сумщини, та мультфільм про першочергові дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

У дітвори велике зацікавлення викликали різноманітні прилади які привезли організатори акції. Пожежно-технічне озброєння,  апарати для захисту органів дихання, спеціальний одяг, каски та багато іншого спорядження, яким щодня користуються пожежники. Це все діти не лише побачили, а й намагалися застосувати.

Найбільше вражень і емоцій діти отримали беручи участь у імпровізованих спортивних естафетах. Під час яких кожен з них відчув себе справжнім рятувальником допомагаючи своїм товаришам які опинились в умовні надзвичайні ситуації.

В знак вдячності за проведений захід, діти подарували рятувальникам пам’ятні листівки які зробили власними руками. По завершенню акції всі залишились задоволені, а вихованці закладу в захоплені від побаченого та почутого висловили бажання в майбутньому стати рятувальниками.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов