Звернення прокурора Сумської області до жителів Сум і області із закликом не порушувати законів

Події останніх годин у Києві і деяких обласних центрах України, де мітингувальники вдалися до незаконних захоплень приміщень обласних державних адміністрацій, прокурор Сумської області Руслан Білокінь звернувся до жителів Сум і області із закликом не порушувати законів.

«Події, що відбулися останнім часом в Києві і ряді обласних центрів, говориться у зверненні, несуть в собі небезпеку стабільності в державі, загрозу життю і здоров’ю громадян, додержання їх конституційних прав. Окремі особи прямо закликають до захоплення адміністративних будівель, блокування роботи державних установ, перекриття доріг і таке інше. Хочу нагадати, що подібні дії є незаконними і тягнуть за собою відповідальність згідно з чинним законодавством. Я закликаю вас, шановні жителі Сумщини, не піддаватись на різного роду провокації і сподіваюсь на вашу високу громадянську свідомість».

Прокурор області також зазначив, що будь-яким порушенням чинного законодавства прокуратура даватиме відповідну правову оцінку.

«Виконання законів є неухильним обов’язком кожного громадянина нашої держави», - наголосив прокурор Сумської області.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов