Сумські «спрощенці» сплачують до місцевого бюджету кожну тринадцяту гривню

Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування, впродовж 2013 року збільшили, порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Саме ця категорія платників, перерахувала до бюджету на 15,4 мільйони гривень і в цілому сплатили 58,7 мільйонів гривень за минулий рік.

На початок 2014 року спрощену систему оподаткування в Сумах використовують 11734 суб‘єкти господарювання. Найбільшою популярністю користується друга група спрощеної системи оподаткування - її вибрало 42,6 відсотки фізичних осіб підприємців, тобто 4995 тисяч, першу групу застосовує 22,3 відсотки - 2615 тисяч, третю – 20,1 відсотків «спрощенців» - 2361 тисяч суб‘єктів господарської діяльності.

Начальник Державної податкової інспекції у м. Сумах Руслан Приходько констатує, що співпраця з малим та середнім бізнесом впродовж 2013 року була досить плідною і конструктивною. Про це свідчить не лише зростання сплачених сум  єдиного податку до місцевих бюджетів, а й реалізовані підприємницькі ініціативи. Головна з них - продовження Міністерством доходів і зборів України мораторію на перевірки малого бізнесу у 2014 році.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов