Сумнівний експорт сумського виробника обернувся збитками для держави у майже 6 мільйонів гривень

Співробітники Міндоходів Сумщини викрили незаконну схему заниження податкових зобов’язань з податку на додану вартість службовими особами одного з місцевих виробників. Впродовж 2012- 2013 років сумське підприємство активно проводило операції з експорту нетипової для основного виду діяльності продукції до країн СНД. Товари, що закуповувалися у понад 11-и постачальників з різних регіонів України (насосне обладнання, посуд, тканини тощо), у подальшому реалізовувались на експорт за нульовою ставкою ПДВ. При цьому витрати підприємства з урахуванням ПДВ і послуг комісії перевищили обсяги реалізації. Таким чином, виробники, щоб уникнути оподаткування, показували по документах збитковість поведених операцій.

Встановлено також, що придбані товарно-матеріальні не надходили до сумського виробника, а вивозилися за межі митної території України безпосередньо зі складських та виробничих приміщень постачальників з Донецької, Харківської, Херсонської та Тернопільської областей.

Вказані дії службових осіб підприємства призвели до ненадходження до бюджету 5,7 млн. грн. податку на додану вартість.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Сумській області розпочато досудове розслідування за ст.212 ч.3 Кримінального кодексу - ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов