Прокуратура Сумської області допомагає повертати борги із заробітної плати

Як повідомив перший заступник прокурора Сумської області Сергій Кулинич, у поточному році наглядовим відомством активізовано наглядову діяльність у сфері оплати праці, що сприяло зменшенню заборгованості з виплати заробітної плати маже на 10 млн. грн. З цією метою проведено 35 перевірок органів державної влади та місцевого самоврядування, 34 з яких завершились внесенням документів прокурорського реагування., 9 посадовців органів державного контролю притягнуті до дисциплінарної відповідальності. За фактами умисної невиплати заробітної плати працівникам розпочато 11 кримінальних проваджень, з яких 7 направлено до суду, повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Разом з тим, зазначив Сергій Кулинич, продовжує зростати заборгованість зі сплати єдиного внеску до Пенсійного фонду України – з 16 до 34 млн. грн., з яких майже 17 млн. грн. належить підприємствам, що перебувають на різних стадіях банкрутства. Високою залишається сума заборгованості по сплаті страхових внесків - 51 млн. грн. «Однією з причин зростання боргів є неповнота вжитих заходів впливу до підприємств-боржників з боку контролюючих органів, - говорить Сергій Кулинич. – Так, місцевими управліннями Пенсійного фонду України в Сумській області не повною мірою використовуються повноваження при участі у комітетах кредиторів підприємств-банкрутів і допускаються порушення під час перевірок платників. На вказані та інші порушення органи прокуратури області реагували шляхом внесення подань, за наслідками розгляду яких до відповідальності притягнуто 27 службовців цього відомства. Крім того, за документами реагування до бюджету відшкодовано майже 1,5 млн. грн., розпочато 1 кримінальне провадження».

Прокуратура Сумщини й надалі посилюватиме наглядову діяльність у сфері оплати праці.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов