Сумський державний університет – в лідерах українських вишів (ФОТО)

Сумський державний університет другий рік поспіль отримав відзнаку «Лідер національної системи рейтингового оцінювання ВНЗ України» та диплом лауреата І ступеня V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті – 2013». Відзнаки ректору Анатолію Васильєву вручили перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень 22 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

«Лідером освіти» СумДУ став у номінації «Класичні університети» поряд із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. Диплом лауреата І ступеня заклад отримав за перемогу в номінації «Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі».

Окрім того, у рамках виставки СумДУ отримав Подяку Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук України за активну участь і представлення освітніх інновацій, а ректора Анатолія Васильєва відзначено за активну організаторську діяльність із розвитку й утвердження освітніх інновацій.

Нагадаємо, Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Цього року тут представлено близько 800 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур тощо.

PA227838
PA227849
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов