Сумські прикордонники підвели підсумки службової діяльності за 9 місяців 2013 року

18 жовтня 2013 року в управлінні Сумського прикордонного загону за участю першого заступника начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби України – начальника штабу полковника Віктора БАБЮКА проведена нарада, на якій були підведені підсумки службової діяльності загону за 9 місяців 2013 року та визначені основні завдання на 4-й квартал поточного року.

Завдання, які стояли у звітному періоді, персоналом загону в цілому виконані.

Підсумовуючи нараду, полковником Віктором БАБЮКОМ серед інших завдань, визначених на наступний період, акцентовано увагу на продовження системної роботи з реалізації визначених Президентом України В.Ф. ЯНУКОВИЧЕМ завдань державної політики щодо забезпечення законності, протидії злочинності та корупції в державі, забезпечення належного рівня правопорядку та дисципліни, профілактики правопорушень безпосередньо в підрозділах охорони кордону, якісне виконання завдань з охорони державного кордону України.

Загалом за 9 місяців цього року персоналом прикордонного загону оформлено більше 6,2 мільйона осіб та понад 1 мільйона транспортних засобів; виявлено 1620осіб, які використовували підроблені, технічно несправні, чужі або недійсні паспортні документи; затримано за незаконне перетинання державного кордону України 560осіб, з них 80 незаконних мігрантів; за незаконне перетинання державного кордону України, порушення прикордонного режиму або режиму в пунктах пропуску, порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні складено 1761 протоколів, на правопорушників накладено стягнень у вигляді штрафів на загальну суму понад 1,1 мільйона гривень; припинено незаконне переміщення товарів та вантажів через державний кордон на загальну суму майже 7,8 мільйонівгривень; виявлено 55 транспортних засобів з підробленими та несправними документами, 1 викрадений, ще 17 – використовувались як засіб перевезення контрабанди; виявлено та вилучено більше 19 кг наркотичних речовин, 274 гпсихотропних речовин, 87 одиниці зброї та 844 штук боєприпасів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов