Приймальні нардепа Олександра Волкова будуть у кожній сільраді 158-го виборчого округу

Протягом жовтня у кожній сільській раді Сумського, Краснопільського та Білопільського районів будуть встановлені інформаційні стенди народного депутата України Олександра Волкова зі скриньками для звернень громадян. Відтепер кожен виборець 158-го виборчого округу матиме змогу у найкоротший термін звернутися до свого нардепа та відповідно до Закону «Про звернення громадян» протягом місяця отримати від нього відповідь. «Саме Олександр Волков одним із перших парламентарів - мажоритарників України запровадив таку практику роботи з виборцями, - зазначив помічник-консультант народного депутата Владислав Купрієнко. – Не зважаючи на те, що в окрузі постійно працює виїзна громадська приймальна депутата, не всі виборці мають змогу потрапити на прийом у визначений час. Дехто не може залишити домашнє господарство, літнім людям за станом здоров’я несила виїхати у районний центр, а малозабезпеченим родинам оплата за проїзд у приміських маршрутках боляче б’є по сімейному бюджету.

Тож такі стаціонарні скриньки забезпечать кожному громадянину можливість особисто звернутися до народного депутата України з будь-яким питанням. Протягом року своєї каденції Олександр Волков не проігнорував жодного листа від виборця. На кожне звернення від відреагував і намагається знайти шляхи вирішення проблем жителів свого (і не тільки свого) виборчого округу». Стенди зі скриньками будуть встановлені у кожній сільські та селищній радах. Владислав Купрієнко розвіяв побоювання деяких селян щодо несанкціонованого доступу сторонніх осіб до цих скриньок: ключ буде знаходиться виключно у помічника нардепа, раз на два тижні він особисто буде забирати усі звернення та передавати їх на розгляд Олександру Волкову.

Практику виїзних громадських приймалень Олександр Волков також продовжить. Окрім власних особистих прийомів, які він проводить по декілька разів на місяць у Сумах, його помічник-консультант та юридична служба вже провели зустрічі з виборцями Верхньої Сироватки, Хотіні, Терешківки у Сумському районі, селищ Миропілля та Краснопілля, Жовтневого на Білопільщині. У Білопіллі вже працює стаціонарна громадська приймальня Олександра Волкова, невдовзі відкриється вона і в Краснопіллі.

На правах PR

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов