Боротьба з ксенофобією, расизмом та антисемітизмом впроваджена в Україні на рівні державної політики

15 жовтня, Київ. Олександр Вілкул відкрив Міжнародну конференцію з антисемітизму.

- Боротьба з ксенофобією, расизмом та антисемітизмом впроваджені в Україні на рівні державної політики, - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на відкритті.

Міжнародна конференція з антисемітизму в Києві присвячені 100-літтю судового процесу Менделя Бейліса, проти якого сфабрикували справу у вбивстві.*

 - Це був період, коли всі країни Європи завдяки наголосу, що отримала справа Бейліса в Києві, завдяки наголосу, що отримала справа Дрейфуса у Франції - вони відбулися майже в один час - усвідомили ті фундаментальні цінності толерантності, які закладені в ідеологію сучасної Європи, -зазначив Олександр Вілкул.

- Україна вчить уроки минулого. Ми пам’ятаємо події сторічної давнини, але будуємо сьогодення і спрямовані в майбутнє. Вже 22 роки незалежна Україна - це толерантна країна, якій не притаманні будь-які прояви расової та релігійної ненависті. Сьогодні в Україні в мирі та злагоді проживають сотні національностей та релігійних конфесій, - сказав Олександр Вілкул.

- Толерантність є важливою складовою інтеграції України ЄС. У листопаді на саміті ЄС ми очікуємо підписання Угоди про асоціацію. Україна пройшла довгий шлях до цієї події.  Наш Європейський вибір - це вибір на користь європейських цінностей, серед яких одними з найважливіших є толерантність та мультикультуралізм. Український народ прагне мирно жити у великій європейській родині разом з іншими народами, - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на відкритті конференції.

Він зазначив, що в цьому році Україна головує в Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). «Одне з наших головних завдань в цій відповідальній справі - захист фундаментальних прав і свобод людини, відстоювання ідеалів мирного співіснування націй, сприяння консолідації народів для зміцнення безпеки і стабільності в Європі та світі», - сказав Віце-прем’єр.

*Довідково:

У 1913 році в Києві відбувся судовий процес із звинувачення Менделя Бейліса у ритуальному вбивстві хлопчика. Справа супроводжувалася величезною антисемітською кампанію на території Російської імперії і водночас викликала неабияку хвилю протестів проти сфабрикованої справи у всьому світі. Незважаючи на величезний тиск, Бейліс був оправданий судом присяжних, який складався із простих українських селян і міщан. Суд над Бейлісом до сьогодні залишається символом героїзму і рішучості в боротьбі з антисемітизмом.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов